Zenda.ro – Cauti un loc de munca?

Daca sunteti in cautarea unui loc de munca:

www.zenda.ro doreşte să-şi mărească echipa cu un membru dornic de a lucra în mediul activ al retail-ului online.

Candidatul ideal:
– Este pasionat de fotografie, de preferat (dar nu obligatoriu) de cea de studio
– Este pasionat de fashion şi shopping, este la curent cu ce e „in” în lumea vestimentară
– Este creativ
– Este capabil să lucreze în echipă
– Face faţă cu brio stresului
– Are energie pozitivă

Responsabilităţi:
– Face descrierile articolelor noi, pentru a fi urcate pe site
– Fotografiază produsele
– Prelucrează fotografiile
– Încarcă produsele pe site
– Reaprovizionează stocul virtual atunci când este cazul

Cei interesaţi sunt rugaţi să-şi trimită CV-urile pe adresa [email protected].

Si-au lasat amprenta↓

This Article Has 8 Comments
  1. carolina spune:

    nu cunosteam acest site…mi se pare f dragut happy

  2. Vienela spune:

    Am dat si eu un share, poate se gasesc persoane interesate si potrivite pentru acest post. Eu la fotografiat sunt copil de gradinita. winking

  3. Minnie spune:

    Platesc ei si transportul munca-casa? laughing

  4. Anonim spune:

    E bine venit pentru cine cauta happy Eu am deja un job ca altfel as fi trimis un cv

Dă-i un răspuns lui addicted Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *