Dragoste ( de oricare ar fi ea) cu sila ştim cu toţii că .. nu se poate. Asta dacă nu cumva eşti ultra mega super îndragostit/ă sau mai bine zis obsedat/ă, ai un lipici şi deţii un laso. :))
Dragoste ( de oricare ar fi ea) cu sila ştim cu toţii că .. nu se poate. Asta dacă nu cumva eşti ultra mega super îndragostit/ă sau mai bine zis obsedat/ă, ai un lipici şi deţii un laso. :))