Să râdem puţin

Un buldog merge pe stradă şi, deodată, ajunge în dreptul unui gard pe care scria: „Câine Rău!”
Sună el la poartă şi îi răspunde un câine mic.
– Mamă-ta-i acasă?
– Nu
– Tată-tu-i acasă?
– Nu!
– Atunci cine-i câine rău?
– Eu, că nu pap tot din farfurie.

lapte

Dirijorul către corişti:
– Că nu cântaţi toţi odată – treacă.
– Că sună fals – meargă.
– Dar cel puţin cântaţi naibii toţi aceeaşi melodie!


This Article Has 7 Comments
  1. Peter spune:

    :)) Da’ ce fioros e ăla micu’! :))

  2. nICO spune:

    Mititelul :*

  3. Andera Y spune:

    =))))))))) Cantati naibii toti aceeasi melodie! =)))

  4. Creve spune:

    Ce tare a fost ăla cu dirijorul =))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *