Home ..


This Article Has 7 Comments
  1. A Dreamer spune:

    Ah!

    Mi-ai adus aminte de melodia asta care o cautam ca disperata cand am auzit-o prima oara la Megastar!
    Ce fericita eram in noaptea aia:)!

    Too bad "you" don't have where to return..to that place you can call home.
    And you know what I mean..

  2. nICO spune:

    Din curiozitate :))… imi place ce-am vazut, mi-a fost rasplatita frumos curiozitatea ;)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *