Dincolo de toate .. decembrie 18, 2009 / Uncategorized / 1 Comment Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment MI-E DOR… de ai mei!! Tare ,mult prea tare iar cretinii nameti ” nu ma lasa ” s-ajung la ei… :( You May Also Like iun., 25, 2026 Internetul începe să semene cu un mall uriaș. Și cred că acesta este motivul pentru care oamenii caută din nou autenticitate iun., 25, 2026 Rutina simplă bate rutina cu zece produse. Ce au în comun oamenii care au o piele frumoasă iun., 25, 2026 De ce oamenii nu mai cumpără imediat după ce văd o postare. Cum s-a schimbat complet drumul până la decizia de cumpărare. iun., 22, 2026 Ora perfectă de postare pe INSTAGRAM exista? iun., 19, 2026 Suplimentele pentru vitalitate și susținerea sistemului nervos. De ce uneori nu avem nevoie de mai multă motivație, ci de mai multe resurse! iun., 18, 2026 ChatGPT începe să își amintească mai mult. De ce această schimbare este mai importantă decât pare This Article Has 1 Comment copiiiiubirii spune: decembrie 20, 2009 la 11:08 AM Sunt in exact aceeasi situatie… poate ca macar marti sau miercuri sa pot pleca. :( Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
Sunt in exact aceeasi situatie… poate ca macar marti sau miercuri sa pot pleca. :(