de ce plangi

Cum as putea sa te ajut?

Un banal dialog vechi de ani de zile, fresh ca atunci in acea zi…

– N-as putea sa te ajut…

– Ba da!

– Cum?

– Sa-mi zambesti uneori…

-N-am sa stiu cand!

– Ai sa simti.

A simtit si inca simte, dupa atat timp…

de ce plangi


This Article Has 8 Comments
  1. Dan spune:

    Norocosi. :) Nu ca altii…..

  2. Axlandra spune:

    În ziua de azi mai rar aşa ceva. Mă bucur pt voi! ;)

  3. Vanda spune:

    Daca si dupa atata timp mai face asta inseamna ca sunteti norocosi.

  4. Loryloo spune:

    Un singur cuvant poate defini asta: soulmates :)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *