Am primit de la medic şi de la kinetoterapeutul meu un pliant în care îţi arată/explică cum să stai, să dormi.. să faci anumite chestii CORECT. Am realizat că eu nu făceam nici unul din ele corect ….
@Lusio: Bravo! Eu o am langa mine. Azi am mai invatat niste chestii la recuperare, de ex.cum sa te dai CORECT jos din pat!
@Diana: Atunci invata sa stai corect ca sincer nu-i de joaca… in timp pot aparea complicatii, deviatii etc.
Save as picture :D
Nici eu nu stau corect cică. :lol:
@Lusio: Bravo! Eu o am langa mine. Azi am mai invatat niste chestii la recuperare, de ex.cum sa te dai CORECT jos din pat!
@Diana: Atunci invata sa stai corect ca sincer nu-i de joaca… in timp pot aparea complicatii, deviatii etc.
Foarte util. Bineinteles ca si eu procedez gresit in cele mai multe din cazuri. :(
@Mihaela: Nu-i prea tarziu sa invatam ..
Am deja semi-probleme. Fac exerci’ii pentru spate și stau seara 20 de minute cu cracii pe pereți și spatele întind pe jos.
Babo! :D
Babuşka! :)))))))
Hahahaha! Gata sisule, ti-am gasit alta porecla. :)) Babuşka. :> =))
@Diana: Atunci e bine
@Delia: Mai ai? :-w
Bine, eu babuska tu babuskaIA :))
@addicted: Tu Babuska, eu Delius. :D
@Delia: Cand ai sa vezi porcii zburand. :D
I’m impressed. You’ve really raised the bar with that.