Eeee pe mine chiar m-a facut să mă hahahahăuiesc câteva minute bune. Pantofiorii roşii fac totul. :)) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4pN2xsO68ww[/youtube]read more
.. aş zice ca seamănă cu multe dintre noi, cele ce "suav" cântăm sub duş, ne-nnebunim iubiţii, vecinii si toooooate vietăţile. Perfect/e pe post de ceasornic!! :-> Jos cu muuucu, sus cu mucuuuuu !! :)) Thank you bub`:*read more