…
iunie 23, 2011
"Our lives are like a candle in the wind" Vestile " bune " continua sa curga ,valuri ,valuri ... Mi-e aiurea sa vorbesc de cineva drag la trecut, sa stiu ca nu-mi va mai putea da un sfat bun pentru ca...... s-a dus. Zilele astea am pierdut doua persoane dragi intr-un mod cat se poate de stupid. Nu am sa…read more
