Rar ma auzi plangandu-ma de vremea de afara dar si cand incep….. parca nu mai termin! Totul are o limita, chiar si pentru mine ( :p ) .
Rar ma auzi plangandu-ma de vremea de afara dar si cand incep….. parca nu mai termin! Totul are o limita, chiar si pentru mine ( :p ) .