Deja vad pisicutele ondulandu-se pe melodia asta, nu ca eu n-as putea face asta insa tind sa cred c-am mai mult… stil :)))
Si iata inca unul care vrea sa fie EL.. nu el el ci EL Dan Balan :))
Enjoy si daca simtiti nevoia de-a va zbantui just DO IT, fiti… el, pardon VOI :))

Am rezistat pana la refren… bleah! Miss you! :(
bleah! miss you too :( :*