Dan Balan wannaBe.

Deja vad pisicutele ondulandu-se pe melodia asta, nu ca eu n-as putea face asta insa tind sa cred c-am mai mult… stil :)))
Si iata inca unul care vrea sa fie EL.. nu el el ci EL Dan Balan :))

Enjoy si daca simtiti nevoia de-a va zbantui just DO IT, fiti… el, pardon VOI :))


This Article Has 2 Comments
  1. zaone spune:

    Am rezistat pana la refren… bleah! Miss you! :(

  2. addicted spune:

    bleah! miss you too :( :*

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *