Fine little love.

love you

Te iubesc!
Ar trebui sa zic ceva mai mult de atat? aa daaaa, stai,stai stai staaaaaai!! Imi…… imi sta pe limba. Daaa.. nuu nu nu,ah.. daaa. damn!! :( aAaa.. da, TE ADOOOOOOR!! Asta era!!! Huh, i feel much better now :D



This Article Has 2 Comments
  1. bubu spune:

    you're both so lucky to have each other…

  2. TheDreamer spune:

    I'm glad you're glad he's glad with you.

    I hope it last's forever.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *