Morphine noiembrie 6, 2009 / Uncategorized / 9 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment Stiu ca nu suna indeajuns de… rock/alternative/hiphop etc etc, dar mi-s mandra ca-s ieseni si mai ales ca Dahey mi-e var. Rock on Daniel :)) You May Also Like iun., 25, 2026 Internetul începe să semene cu un mall uriaș. Și cred că acesta este motivul pentru care oamenii caută din nou autenticitate iun., 25, 2026 Rutina simplă bate rutina cu zece produse. Ce au în comun oamenii care au o piele frumoasă iun., 25, 2026 De ce oamenii nu mai cumpără imediat după ce văd o postare. Cum s-a schimbat complet drumul până la decizia de cumpărare. iun., 22, 2026 Ora perfectă de postare pe INSTAGRAM exista? iun., 19, 2026 Suplimentele pentru vitalitate și susținerea sistemului nervos. De ce uneori nu avem nevoie de mai multă motivație, ci de mai multe resurse! iun., 18, 2026 ChatGPT începe să își amintească mai mult. De ce această schimbare este mai importantă decât pare This Article Has 9 Comments neo1984 spune: noiembrie 6, 2009 la 11:56 AM ma, nu suna rau.. dar nu se incadreaza la rock.. nici macar la alternativ.. e un pop cu accente alternative si mostre de hip-hop.. Răspunde addicted spune: noiembrie 6, 2009 la 12:40 PM La cat de bine ma pricep eu la aceste genuri de muzica …. mai bine tac :)) Si mie-mi place cum suna si mi-s mandra ca totul e facut cu manutele lui in studioul lui. Răspunde neo1984 spune: noiembrie 6, 2009 la 4:51 PM acolo da.. kudos.. ;) succes le urez.. Răspunde addicted spune: noiembrie 6, 2009 la 5:16 PM kudos as respect sau as.. kudos beach? :)) kiddin`:) Răspunde neo1984 spune: noiembrie 6, 2009 la 6:25 PM era din scrubs.. you did see scrubs, didn't you ?!? Răspunde addicted spune: noiembrie 6, 2009 la 6:31 PM Doar… 8 sezoane. :) Răspunde neo1984 spune: noiembrie 6, 2009 la 6:41 PM doar o data? :)).. Răspunde addicted spune: noiembrie 6, 2009 la 6:48 PM eeexact :)) Răspunde neo1984 spune: noiembrie 6, 2009 la 7:00 PM amatorule.. :)) Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
ma, nu suna rau.. dar nu se incadreaza la rock.. nici macar la alternativ.. e un pop cu accente alternative si mostre de hip-hop..
La cat de bine ma pricep eu la aceste genuri de muzica …. mai bine tac :))
Si mie-mi place cum suna si mi-s mandra ca totul e facut cu manutele lui in studioul lui.
acolo da.. kudos.. ;) succes le urez..
kudos as respect sau as.. kudos beach? :))
kiddin`:)
era din scrubs.. you did see scrubs, didn't you ?!?
Doar… 8 sezoane. :)
doar o data? :))..
eeexact :))
amatorule.. :))