Still in love. noiembrie 9, 2009 / love / 5 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment „Surely even the five hundred men who went to the moon they cannot measure my love towards you. „ For those who don`t understand that means „ I adore you. „. How? uuf lets see… we have an eye, a door aaaand a ewe. Got it now? ;)) You May Also Like iun., 25, 2026 Internetul începe să semene cu un mall uriaș. Și cred că acesta este motivul pentru care oamenii caută din nou autenticitate iun., 25, 2026 Rutina simplă bate rutina cu zece produse. Ce au în comun oamenii care au o piele frumoasă iun., 25, 2026 De ce oamenii nu mai cumpără imediat după ce văd o postare. Cum s-a schimbat complet drumul până la decizia de cumpărare. iun., 22, 2026 Ora perfectă de postare pe INSTAGRAM exista? iun., 19, 2026 Suplimentele pentru vitalitate și susținerea sistemului nervos. De ce uneori nu avem nevoie de mai multă motivație, ci de mai multe resurse! iun., 18, 2026 ChatGPT începe să își amintească mai mult. De ce această schimbare este mai importantă decât pare This Article Has 5 Comments zaone spune: noiembrie 9, 2009 la 5:41 PM I ADORE YOU TOO!!!!!!! spre rusinea mea recunosc ca dupa atatea ore de Proprietate Intelectuala abia dupa ce am citit explicatia mi-am dat seama de dispozitia figurilor in desen :D Răspunde addicted spune: noiembrie 9, 2009 la 5:43 PM Ma asteptam :)) :* Răspunde neo1984 spune: noiembrie 9, 2009 la 8:18 PM u guyyys are so cute.. get a room ! :)).. Răspunde bubu spune: noiembrie 10, 2009 la 12:44 PM yes,they are cute… I know them personally,but actually they have 2 rooms,not just one…:P Răspunde addicted spune: noiembrie 10, 2009 la 12:45 PM bubu stie! TOTUL. :)) :* Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
I ADORE YOU TOO!!!!!!! spre rusinea mea recunosc ca dupa atatea ore de Proprietate Intelectuala abia dupa ce am citit explicatia mi-am dat seama de dispozitia figurilor in desen :D
Ma asteptam :)) :*
u guyyys are so cute.. get a room ! :))..
yes,they are cute… I know them personally,but actually they have 2 rooms,not just one…:P
bubu stie! TOTUL. :)) :*