Fail!?

How LAME is this??? Lame laaame dar şi funny. =))

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o[/youtube]

sexinpat


This Article Has 16 Comments
  1. alina spune:

    am primit si eu mass zilele trecute cu video-ul asta si chiar vroiam sa-l postez :D … e foarte tare :)))))

  2. EvileEssence spune:

    Deci rad cu lacrimi. Fail big time! =))

  3. Lusio spune:

    WTF ???? :))))

    Si ce cauta Akon acolo ? :))

  4. Baby R. spune:

    primul lucru care m-a facut sa rad pe ziua de azi… >:D<

  5. addicted spune:

    @alina: Penibil dar amuzant!!
    @EvileEssence: De aia o sa ploua zilele astea, nu?Ca razi tu cu lacrimi:))
    @Lusio: Si el in rand cu ” lumea ” :))
    @Delia: I just haaad seeeeeeeeeeeeeeex \:d/
    @Baby R.: La mine a fost singurul .. >:D<

  6. cristishady spune:

    10,130,047 -vizualizari in cateva zile. Asta e chestia cu adevarat FAIL.
    Lumea asta se duce naiba..

  7. cristishady spune:

    A, da ..si ghiciti ce? asta este in strainatate la moda, mai vorbeam noi despre moralitate si despre pitipoance, si despre bun simt, asta si daca a fost facuta ca o gluma este o gluma trista si imbecila, si sincer nu stiu daca mai are rost sa rad de imbecilitatea oamenilor.
    Pacat de Akon , un om cu vocea si valoarea lui a ajuns sa cante shit music..

  8. daniela spune:

    nu-mi place deloc. o panarama de piesa. s-a dus naibii si akon…

  9. Lusio spune:

    @cristishady: Strainatate via SUA.. de care am mai zis chiar si eu ca suntem asemanatori.

    Pacat ca doar la partile rele semanam cu ei :(

  10. Lusio spune:

    @cristishady: Cat despre Akon.. de la melodia „Locked up” la ce canta acum.. e o diferenta cam mare. Pentru mine el nu mai e rapper :D

  11. Lusio spune:

    De fapt nici nu stiu daca a fost vreodata :)) Parca se adapteaza dupa piata.

  12. addicted spune:

    @cristishady: Se intampla peste tot ca la noi ..
    @daniela: Mie Akon oricum niciodata nu mi-a placut in mod special..
    @Lusio: Ascultatorul nostru ,stapanul nostru. Peste tot se aplica inclusiv la ei! :) Se da dupa ascultatori, doar nu se vor da ascultatorii dupa el. :))

  13. Nice spune:

    E o gluma sau e real? :)) Funny, dar jenant in acelasi timp.

  14. addicted spune:

    @Nice: E pe bune doar ca melodia e facuta intentionat asa. Cel putin asa cred! :))
    @Lusio: Oooh God!!! :|

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *