Desktop wallpaper Calendar 2011 – February februarie 19, 2011 / Recomandări / 10 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment Nu ştiu câţi pasionaţi de wallpaperuri sunt p-aici dar pentru cei care sunt am găsit câteva calendare pentru luna februarie chiar de e pe sfârşite. :) Momentat aceasta şi-a făcut loc pe desktopul meu: calendare februarie, calendare pentru luna februarie 2011, desktop calendars, desktop wallapapers, Desktop wallpaper Calendar 2011, wallappers This Article Has 10 Comments claudia spune: februarie 19, 2011 la 3:11 PM Frumoase tare,mi le poti trimite te rog pe adresa de e-mail ce apare la comentariu? merci Răspunde addicted spune: februarie 19, 2011 la 3:15 PM Desigur! :) Răspunde Lusio spune: februarie 19, 2011 la 6:34 PM Pisica aia e hidoasa.. :( Răspunde addicted spune: februarie 19, 2011 la 6:53 PM E un pic cam scary dar perfecta pt iubitorii de pisici. Răspunde B. spune: februarie 19, 2011 la 9:09 PM Mersi.. mersi… Răspunde addicted spune: februarie 19, 2011 la 9:11 PM Cu mare placere, ma bucur ca va plac. :) Răspunde Paul spune: februarie 20, 2011 la 4:00 PM hey..nu va luati de pisica aia :))..desi le prefer pe cele albe..aia a ajuns deja pe desktop la mine :D..thanks :) Răspunde addicted spune: februarie 20, 2011 la 4:18 PM You`re welcome. :) Răspunde Hubba Bubba spune: februarie 21, 2011 la 12:09 PM Vreau ceva frumos si pentru luna martie, please, please :)) 3 si 4 imi plac :D Răspunde addicted spune: februarie 21, 2011 la 12:36 PM Iti dai seama ca impartasesc si cu rautatea de tine calendarele pentru luna martie, nu? C-altfel imi iau omorul online. :)) Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
Frumoase tare,mi le poti trimite te rog pe adresa de e-mail ce apare la comentariu? merci
Desigur! :)
Pisica aia e hidoasa.. :(
E un pic cam scary dar perfecta pt iubitorii de pisici.
Mersi.. mersi…
Cu mare placere, ma bucur ca va plac. :)
hey..nu va luati de pisica aia :))..desi le prefer pe cele albe..aia a ajuns deja pe desktop la mine :D..thanks :)
You`re welcome. :)
Vreau ceva frumos si pentru luna martie, please, please :)) 3 si 4 imi plac :D
Iti dai seama ca impartasesc si cu rautatea de tine calendarele pentru luna martie, nu? C-altfel imi iau omorul online. :))