Lamaborgini Neverseenbefore!? :))
Am mai zis-o dar ma repet!! Vreau si eu una, dar pe albastru cu roti de bicicleta, geamuri fumurii si din ” platanele ” de lemn sa traga Basescu si Boc :))
Multumesc puiule 

Am mai zis-o dar ma repet!! Vreau si eu una, dar pe albastru cu roti de bicicleta, geamuri fumurii si din ” platanele ” de lemn sa traga Basescu si Boc :))

You`re welcome :D