Lepsuta de 3 X.

Stau pe nori si cant la harpa!! De ce? Pentru ca am primit 3 premiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D DAR sunt premii din alea jme`, cu instructiuni:

1. Să postezi premiul

2. Să scrii din partea cui este premiul

3. Să ofer premiul la 12 prieteni

4. Să afişezi linkul lor

5. Să le dai de ştire printr-un comentariu pe blogul lor

6. Să faci o listă cu 10 lucruri care îţi plac

sunshine award

Si uite asa incep a le indeplini:

1. Facut.

2. Pai mi-s inaripata datorita Deliei, lui yuri si frumoasei mamicute

3. Asa putini? Dar ei sunt mai muuuulti .. oh well. Ofer aripioarele urmatorilor blogofriends : Andra, BadPisi, Fishuca, Suzy, Hubbis ,Chocolate,Loryloo,Dreamland,Semafor, Ioana, Rox si Mianei.

4. Done

5. I will, I promise!

6. Uhh lets see:

1. Sa calatoresc muuult si bine!

2. Sa stau de dimineata pana seara la pieptul lui.

3. Sa fac cadouri, in special parintilor.

4. Sa gatesc.

5. Sa dorm!!!

6. Sa incalc regulile. :D

7.Sa ma joc cu cei mici

8. Sa fac poze. Mie nu! Altora da!

9. Sa iubesc!!!!

10. Sa fiu surprinsa, intr-un mod placut desigur.. nu vreau pete in mochete. :))

Siiiiiiiiii.. pentru domnitele ce mi-au oferit frumosul premiu: flori


This Article Has 23 Comments
  1. yuri spune:

    Superbi trandafirii :) Mulţumim :P

  2. addicted spune:

    Cu mare placere. :)

  3. Chocolatfollie spune:

    Mulsuuuumeeesc :”> :* o sa ridic premiul chiar azi dar nu stiu cui sa-l dau mai departe, mi-ai luat-o inainte :D

  4. addicted spune:

    @Chocolatfollie: Lista de premianti se micsoreaza cand altii ti-o iau inainte, nu? :)) Mai da-le odat`. :D :*

  5. Chocolatfollie spune:

    Pai cred ca asta am sa fac :)) nu se supara nimeni daca primeste un premiu de N ori! :* :D

  6. addicted spune:

    @Chocolatfollie: Sunt sigura ca nu se supara.. eu am fost incantata c-am primit-o de 3 ori. :D

  7. Hubba Bubba spune:

    Multumesc si eu, multumesc, esti dragutza, multumesc si pentru flori :D

  8. addicted spune:

    @Hubba Bubba: Sa cresti mare.. in scoprionism[ ? ] in fine, cu placere. :D

  9. Diana spune:

    La cat mai multe calatorii! :D

  10. Loryloo spune:

    Uhuu, cine e smecher mic cu 3 premii???
    Nuu, nu tu, si am primit la fel! :D
    Multumesc frumos sis’ule, voi ma premiati mai mult decat in 4 ani de liceu :*
    Cum era de asteptat, ne asemanam mult si in privinta celor 10 lucruri scrise. Depinde numai cu regulile… :))

  11. addicted spune:

    @Loryloo: Noi suntem jme`. :D Cu placere sisule sa adunam cat mai multe la suflet !! :*

  12. Bloggeritele mele sunt cele mai cele! « Inside these lines spune:

    […] datoare cu ciocolatele si pupici Alinutei, lui Yuri, Chocolate si Deliei. Multumesc fetele […]

  13. Retete cu poveste spune:

    Iti multumesc pentru premiu, am sa-l onorez maine, m-ai prins in ziua libera. Cat despre cele 10 lucruri, ce sa mai scriu, daca mi le-ai asternut aproape pe toate aici? Pe celelalte, nr. 1 fiind dorintele tale :).

    Multi pupici.

  14. addicted spune:

    @Retete cu poveste: Cu placere, foarte mare placere. :* Ai sa gasesti tu ce sa mai asterni. :D

  15. Pisi spune:

    ms ..e al 2lea premiu care`l primesc de la tine .. o sa scriu si eu pe blog curand :P :*

  16. […] · Lasă un comentariu Drăguţa de Alina, cea addicted to love, a avut grijă să îmi facă mai bună ziua de ieri, dându-mi un premiu […]

  17. addicted spune:

    @Pisi: Nu-i musai.. cand ai timp. :*

  18. Retete cu poveste spune:

    Ai un premiu de la mine.

    O zi senina, iti doresc!

    Miana

  19. The man who can't be moved spune:

    Ce va mai place sa va dati premii! :)

  20. addicted spune:

    @The man who can’t be moved: Daca nu noi intre noi, atunci cine!? :)

  21. Grapefruits spune:

    uuups :D

    thanks, te adaug si pe tine acolea :P

  22. […] mi-a crescut inima. Promit sa scriu mai bine, sa simt ca intr-adevar merit aceste premii. Multumesc Alinei, Nice girl, Chocolate Follie, Loryloo, Fetitzei Jungliei si fetei din Wonderland pentru cele 6 […]

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *