Morphine



Stiu ca nu suna indeajuns de… rock/alternative/hiphop etc etc, dar mi-s mandra ca-s ieseni si mai ales ca Dahey mi-e var. Rock on Daniel :))

 


This Article Has 9 Comments
  1. neo1984 spune:

    ma, nu suna rau.. dar nu se incadreaza la rock.. nici macar la alternativ.. e un pop cu accente alternative si mostre de hip-hop..

  2. addicted spune:

    La cat de bine ma pricep eu la aceste genuri de muzica …. mai bine tac :))
    Si mie-mi place cum suna si mi-s mandra ca totul e facut cu manutele lui in studioul lui.

  3. neo1984 spune:

    acolo da.. kudos.. ;) succes le urez..

  4. addicted spune:

    kudos as respect sau as.. kudos beach? :))
    kiddin`:)

  5. neo1984 spune:

    era din scrubs.. you did see scrubs, didn't you ?!?

  6. addicted spune:

    Doar… 8 sezoane. :)

  7. neo1984 spune:

    doar o data? :))..

  8. addicted spune:

    eeexact :))

  9. neo1984 spune:

    amatorule.. :))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *