aberatii, de tot rasul

Un bărbat la epilat

Nu doar noi trecem prin asta ci şi ei! :))

„Scurt istoric: Mă rad sub brat de vreo 12-13 ani. Firesc, firul se facea tot mai trainic si mai frumos, incepuse sa o ia in jos, spre coate. Deci asa nu se mai putea. Fără mângâierea lamei, axilele mele ar fi aratat in curand ca ZZ Top (cautati pe google cei care nu-i stiti) in mizerie.
read more

goodie, noutati, recomandari

Informaţii utile

Zilele trecute am găsit nişte informaţii/formule referitoare la greutatea pe care trebuie să o aibă o persoană în funcţie de înălţime, vârstă şi constituţie. Habar nu avem de existenţa lor însă mi-s încântată că le-am găsit, aşa ştiu până unde e normal să ajung .. Oricum ţin regim ( impus!) şi câteva kg în minus n-ar strica. Să vedem:

read more