aberatii, funny, recomandari

Burn after reading

Nu am ce spune, filmul mi-a plăcut din toooate punctele de vedere DAR scena care m-a făcut să mă ţin efectiv cu mâna la/de burta a fost următoarea ( copilaşii să pună mâna la ochi şi desigur şi cei cu Lipsă Totală de ... umor. ) : [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iPUi8LmRkns[/youtube] De foooarte mult timp nu am mai râs atât de tare şi…read more
aberatii, epic, fail, noutati

Midnight call

Noaptea trecută aproape de 00:00 am primit un apel de la nr. 09-0616-0989 , desigur eu dormeam, telu. era pe silenţios şi-am văzut apelul dimineaţă! Nu avea cine să mă sune decât Zâna Măseluţă aşa c-am zis s-astept să mai sune dacă e o aşa mare urgenţă. M-am abţinut să-i dau mesaj mai târziu să o intreb de ce întârzie şi-am aşteptat ..

Dupa cafeluţă am zis totuşi să caut numărul magic pe internet, poate-l găsesc deşi eram sigură că şansele sunt slabe. Taaadaaaaaam spre marea mea surprindere google-ul era plin de acest nr.!  /:)

read more

aberatii, goodie, noutati, recomandari

Twister!!

3… 2… 1 bip bip bip Algida iubeşte îngheţata, Alina iubeşte Twister!

DA! Aş fi în stare să mănânc toată ziua numai îngheţată Twister pentru că e cu suc de fructe, răcoroasă şi light ( pentru interesate ,are doar 80 kcal ) deci e BUNĂ! Ba nu pardon,e perfectă.. pentru mine. Ştiu că A. ar zice ”  Milka e mai bună! „, Delius ar zice ” bleah „şi l-ar aproba pe A. iar bubu ar zice că „îngheţata Nestea e mai bună” dar eu spun că nimic nu-i mai bun ca Twister ( Green e preferata mea ). Are un strat acrişor de lămâie verde apoi ananas şi vanilie iar în interior eşti răsfaţat cu suculeţul de căpşuni deci:Recomand !Thumbs Up Grin

read more