2 x 5 – Fericirea mea
decembrie 11, 2011
Sunt fericită datorită lui ,
Sunt fericită odată cu el,
Sunt fericită alături de el,
Sunt fericită pentru el,
Sunt fericită pentru NOI!!!
La multi ani iubire. Îţi multumesc pentru… pentru că existând tu exist şi eu! Te ador!!!
Scurt si la obiect
decembrie 10, 2011
Observatie personala: Viata este un spital in care oamenii te trateaza cu pastile de sictir. :)read more
Deschide ochii!!!
decembrie 10, 2011
La tot pasul intalnesc oameni ce nu mai ajung sa isi atinga visele, nu au ocazia sa mai simta cum e sa iti indeplinesti o speranta, sa lupti pentru ceva cu toata fiinta ta si in final sa explodezi de fericire!!!! Acum stau si ma intreb, de ce? Ce le omoara elanul? Oare pentru ca se intampla uneori sa vrei…read more
Binele celuilalt – binele meu
decembrie 10, 2011
Sunt lucruri care se intamplă fără să înţelegem de ce. Sunt lucruri care ne dau viaţa peste cap fără să ne aşteptăm. Ne întrebăm miraţi şi supăraţi "de ce nouă, de ce celor pe care îi iubim"?! Trăim într-o lume în care oamenii se rănesc atât de usor şi nu au nici o urmă de remuşcare. Credeam că dragostea poate…read more
Wallpaper: Casa si Acasa
decembrie 10, 2011
Cine n-a dormit pe piatra intre straini nu stie pretul rogojinii de acasa.read more
Pilula de ras
decembrie 10, 2011
Sotia il intreaba pe sot: - Ai vazut tipul, care m-a salvat cand eu ma inecam? - Da, a fost la mine si si-a cerut scuze. Un om intra in cabinetul uni doctor. Doctorul: -Ce problema aveti? -Ma cred molie. -Dar,domnule eu sunt dentist! -Stiu, dar era lumina aprinsa in cabinet! read more

