În poză se află o pisică. Aţi găsit-o?
Nu spuneţi unde până nu răspund toţi. :)
∙Domnle derectoR∙
∙Ma chiama Elena, si asi vrea sa fac o cererere de aplecatie ca sa aplechez la o slusba ce am cetit in zear .. Nuprea leam cu scrisu da asi dori postu de secratara.∙∙
PS : pentruca siviul mieu ie cam scurt∙∙va atasezo fotogra fie:
Cu drag intampin luna Octombrie desi pentru mine a inceput cu o veste proasta; asadar iata calendarele lunii Octombrie:
Simplu şi concret, ofer din nou ZÂMBETE !!! Ia spuneţi-mi ,după toate astea ..am reuşit să vă smulg un zâmbiţel?