Româneşte
februarie 22, 2011
Respectaţi cerinţele omului, c-altfel vă treziţi cu pompa-n mână şi masca pe faţă!read more
Mi-am început excelent dimineaţa!! După o trezire matinală , un ceai de vişine excelent şi-o cafea tare am primit pe mail nişte poze care mi-au stârnit crunt râsul: