Momentan acest wallpaper şade nerăbdător pe desktopul meu.
Praying.
Dear Lord,
So far this year I’ve done well.
I haven’t gossiped, I haven’t lost my temper, I haven’t been greedy, grumpy, nasty, selfish, or overindulgent. I’m very thankful for that. But in a few minutes, Lord, I’m going to get out of bed, and from then on I’m probably going to need a lot more help.
Amen.
Fave PROMO.
Scurt bilanţ 2010 – Leapşă
Am fost invitată de o nouă vizitatoare , Mary, să onorez o leapşă draguţă. Zis şi făcut/onorat! Să evaluăm zic anul 2010.
CEA /cel mai bun/ă, frumoas/ă,grea etc .. din 2010:
Amintire: Momentul în care mi-am revăzut cea mai bună prietenă, după „doar” 4 ani.
Învăţătură: „Nu lăsa pe mâine ce poţi face astăzi!”
Cacealma: None
Dorinţă ( împlinită sau nu ) : Încă e pe vine ..
Banc:
„Doua blonde cautau prin padure un brad de Craciun. Dupa o zi intreaga de stat in frig, una dintre ele ii spune celeilalte:
– Auzi, n-ar fi mai bine sa luam unul asa, fara globuri?”

