De câte situaţii nu ne trezim acum râzând? De câte ori nu ne spunem „ce copil am fost” ,de câte ori nu ne mirăm de reacţiile din trecut, reacţii puerile? De câte ori nu ne spunem ” m-am stresat degeaba… ” !? De toate mai devreme sau mai târziu ajungem să râdem cu jumătate sau cu toată gura… până la urechi. :)
De actualitate
mai 2, 2011
Cum se joacă, copiii din ziua de azi dea "v-aţi ascunselea" ? - Se pun toţi pe invisible şi unul îi caută pe restul în listă!read more
Ha ha
iunie 24, 2010
Replici mai mult sau mai puţin amuzante de despărţire:
1. Câinele meu este supărat că nu petrec suficient timp cu el.
2. Îmi pare rău, dar trebuie să ne despărţim. Doctorul mi-a recomandat să renunţ la grăsimi!
3. Eh, de ce îmi bat capul? Nici măcar nu vreau să fim prieteni după ce ne despărţim.
4. Am avut de ales între tine şi prietenul meu imaginar… L-am ales pe el.
