Leapşă

De restul am uitat, nici nu mai ştiu câte sunt la număr şi pe unde ” înoată ” aşa c-am să mă ocup de cea mai proaspătă, cea de la My life in few words:

1. Zi ceva despre tine, gen cum te cheamă, câţi ani ai etc.

Pai mă cheamă aşa cum mama m-a numit, am o vârstă delicioasă cuprinsă între 23 şi 24 şi sunt fecioară.. până la adânci bătrâneţi!

2.Ai porecle ? Care?

Am mai zis asta, chiar trebuie să repet? na bine: bubu, creţulici, sisule ,albinuţa etc etc.

3.O melodie tristă, una perfectă şi alte 3 care îţi plac cel mai mult.

Tristă? sunetul tunetelor de afară . Bine hai serios: Hi-q -Dor de tine, dor de noi.

Perfectă? There is NO such thing.

Trei care-mi plac mult? Outlandish – Calling you, 3 Door Down – Here without you , Nickelback – Far away

4. Ai animal de casă?

Da, de 4 ani am un rac. :D

5.Dacă ai avea un serial TV, cum s-ar numi?

Vanity

6.Primul citat care îţi vine în minte.NU trişa…fără Google!

” Bine faci ,bine găseşti ” deşi mai mult se poartă ” bine faci, rău găseşti ” dar na mergem pe varianta bună.

7.Desenul animat preferat din copilărie.

Ce întrebare! Sailor Moon, doooh??

8. Iti place îngheţata?

Nu… în cantităţi reduse!

9. Ce alt nume ti-ar plăcea să ai dacă ai putea?

Daria. ( mi s-a spus în facultate şi-am primit şi-un miel :D ) deşi Paraziţii nu zic de bine!

10. Zi-mi un banc!

Şi-ntreb nevasta: Ce-ti doreşti de ziua ta? Zice ea „Ceva frumos,strălucitor, care să ajungă de la 0 la 100 în 3sec. ” Noh, i-am luat un cântar.

Şi uite aşa m-am achitat de datorie, nu fu`grele dar pentru că vine viitura o ţin pentru mine şi nu o pasez mai departe! Na.


This Article Has 24 Comments
  1. Delia spune:

    Cretulin ma sisule, nu cretulici. >:P
    Daria :)) Da da, stiu eu de ce. :D :)) Prenuleme asta mi-a placut si mie muuuuuuuuult. Bine, inca-mi place, insa e altul pe primul loc in top. :D

    ” Ai animal de casă? Da, de 4 ani am un rac. ” – :)) Eu am unul de cand s-a nascut, si p-al doilea de aproape 8 luni. :D

    Hahahaha. :)) Stiam bancul. :D

  2. Delia spune:

    prenumele *
    Aolo, ce aiureli scriu. Se observa ca abia m-am trezit. :”>

  3. addicted spune:

    @Delia: Si cretulin si cretulici, na :)) Cat despre rac eu l-am pomenit pe cel pe care-l am in casa mereu, c-acasa daaaaa mai am un neastamparat de 33 ani. :))

  4. Twenty spune:

    Mie nu-mi place Daria.. dar e chestie de taste :))

  5. addicted spune:

    @Twenty: Normal ca VOUA nu va place but guess what?Cateodata conteaza ce ne place noua. :D

  6. Twenty spune:

    Aveti animale de casa a ? b-(

    @Delia: Nu uita ca si tu esti taur >:P Treci in iesle >:P

  7. Twenty spune:

    @addicted: Dupa voi, daca se poate, ar fi bine sa conteze doar ce va place voua..

  8. addicted spune:

    @Twenty: :) nu stii tu la ce/cate am renuntat.. Deci crede-ma mai mult tin la ce conteaza pt el! De aia am si spus CATEODATA

  9. Twenty spune:

    Respect :)

    Multe/i nu trec peste orgoliu..

  10. addicted spune:

    @Twenty: Respect amandurora ca-n anii astia am renuntat amandoi la multe , bine na mai mult eu ( si recunoaste si el asta :)) ) dar ce nu faci ca sa iti fie bine!? :)

  11. Diana spune:

    Barbatii astia ce animale bune de casa fac. :lol:

  12. Twenty spune:

    Ce ne fac fetele animale.. si daca le consideram noi lucruri sau si mai rau.. jucarii sexuale.. ne-ar da o tigaie in cap, imediat..

  13. addicted spune:

    @Twenty: Pfff si daca nu sunteti deloc bagati in discutie sau in seama puneti bot. „Aaa da eu ce sunt, a?? ” . Papa pius va mai intelege. x-(

  14. Twenty spune:

    Pai bagati-ne in discutii > frumos, nu pe post de animale :))

  15. Coyote spune:

    cat ma uitam si eu la sailor moon chiar daca nu intelegeam o boaba:))

  16. kiddo. spune:

    „4. Ai animal de casă?
    Da, de 4 ani am un rac. ” Hai ca asta mi-a placut.:))=))

  17. addicted spune:

    @Twenty: Oooo Doamne, lasa mai bine deloc. ;)
    @Coyote: Imaginiile faceau totul, :D
    @kiddo.: Iar el are o fecioara, saracutul de el pana la adanci batraneti :-<

  18. Twenty spune:

    Cerem prea mult domne.. sa nu ne mai faca animale.. >:P

    Avem noi ac de cojocu vostru >:)

  19. addicted spune:

    @Twenty: Hai ma gata! Amandoi/aman3 stim ca a fost pusa-n gluma acolo. Oricum eu am raculet, el are oita so… suntem doua animale de companie! :))
    Si stiu ca aveti, razbunarea voastra e de N ori mai crunta si mai dureroasa daca ati fost intr-un fel sau altul calcati pe coada. :)

  20. Twenty spune:

    @addicted: Damn you.. „nu mai da din casa” :))

  21. Twenty spune:

    :”>

  22. addicted spune:

    @Twenty: Bai, ce pot sa zic? Experienta din mine vorbeste. :))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *