Not ok! noiembrie 8, 2010 / aberatii / 9 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment I smile and act like nothing is wrong, it’s called: putting shit aside and being strong! Fă-o bine te rog! bunici, copilarie, durere, fericire, griji, sanatate, stres, suflet You May Also Like iun., 19, 2026 Suplimentele pentru vitalitate și susținerea sistemului nervos. De ce uneori nu avem nevoie de mai multă motivație, ci de mai multe resurse! iun., 16, 2026 Masajul relaxant și uleiurile folosite. De ce aceeași ședință poate fi complet diferită de la un terapeut la altul mai, 14, 2026 Hantavirus. Frica de boală este adesea frica de lipsă de control apr., 30, 2026 Stresul invizibil al părinților cu copii alergici apr., 15, 2026 Cum mi-am resetat stilul de viață la aproape 40 de ani apr., 14, 2026 De ce ne simțim epuizați chiar și când nu facem nimic This Article Has 9 Comments Baby R. spune: noiembrie 8, 2010 la 6:16 PM o sa fie bine! >:D< :* Răspunde addicted spune: noiembrie 8, 2010 la 6:26 PM @Baby R.: Nu pot decat sa sper. >:D< Răspunde Baby R. spune: noiembrie 8, 2010 la 6:31 PM speram impreuna, mereu >:D< Răspunde Pisi spune: noiembrie 8, 2010 la 7:25 PM nu stiu ce ai patit .. dar eu zic sa te descarci .. dupa sa te opresti putin si sa`ti revii >:D< .. o sa fie bine .. trebuie :P Răspunde Creve spune: noiembrie 8, 2010 la 8:34 PM probleme? întâmpină-le cu un zâmbet >:)< or să treacă mai ușor Răspunde addicted spune: noiembrie 8, 2010 la 8:52 PM @Baby R.: Stiu. :-<:* @Pisi: Yep, e musai! :) >:D< @Creve: De cateva zile le intampin asa si nu trec … Răspunde Pisi spune: noiembrie 9, 2010 la 1:30 PM nu`i bine sa zambesti intotdeauna si sa suferi inauntru .. cateodata e bine sa te si descarci .. Răspunde flaviu5 spune: noiembrie 9, 2010 la 1:58 PM Zâmbeşte când e de zâmbit, plânge când e de plâns. Când te doare, tot ce poţi să faci e să laşi să te doară. Răspunde addicted spune: noiembrie 9, 2010 la 2:22 PM @Pisi: @flaviu5: Stiti cum e? Daca (te) plangi si te expui lumea se plictiseste de aceeasi stare, asa ca mai bine-ti inghiti lacrimile si problemele si te arati .. altfel. :) Lumea e satula de tristete, probleme etc. Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
o sa fie bine! >:D<
:*
@Baby R.: Nu pot decat sa sper. >:D<
speram impreuna, mereu >:D<
nu stiu ce ai patit .. dar eu zic sa te descarci .. dupa sa te opresti putin si sa`ti revii >:D< ..
o sa fie bine .. trebuie :P
probleme? întâmpină-le cu un zâmbet >:)< or să treacă mai ușor
@Baby R.: Stiu. :-<:* @Pisi: Yep, e musai! :) >:D< @Creve: De cateva zile le intampin asa si nu trec …
nu`i bine sa zambesti intotdeauna si sa suferi inauntru .. cateodata e bine sa te si descarci ..
Zâmbeşte când e de zâmbit, plânge când e de plâns. Când te doare, tot ce poţi să faci e să laşi să te doară.
@Pisi: @flaviu5: Stiti cum e? Daca (te) plangi si te expui lumea se plictiseste de aceeasi stare, asa ca mai bine-ti inghiti lacrimile si problemele si te arati .. altfel. :) Lumea e satula de tristete, probleme etc.