“Electricitatea este alcătuită, de fapt, din particule microscopice numite electroni, pe care nu le poţi vedea cu ochiul liber decât dacă te-ai îmbătat bine de tot.” DAVE BARRY
Cugetarea zilei [ 4 ]
You May Also Like
This Article Has 8 Comments

Nu confirm..am fost destul de beat încât să fi vorbit cu dumnezeu , dar nu am văzut electroni. Niciodată. Acuma, nu ştiu dacă nu cumva autorul a combinat băutura şi cu ceva iarbă :D
Si macar tie iti raspundea?mie in putinele momente de betie nu.:(
Eu in momentele de betie am vazut stele dar ziua in amiaza mare.Electricitatea inca nu am vazut o dar perseverez.:D
Eu zic sa mai incerci si sa ne spui si noua secretul. :D
Doua cuie in priza. Sa vezi electronii cum se plimba pe retina:))
Am bagat eu doua degete ude si stiu cum se vad! :))
Acum stim secretul cercetatorilor britanici si americani :))
Aualeu, cate ” secrete ” au dragii de ei! :))