Cugetarea zilei [ 4 ]

Electricitatea este alcătuită, de fapt, din particule microscopice numite electroni, pe care nu le poţi vedea cu ochiul liber decât dacă te-ai îmbătat bine de tot.” DAVE BARRY


This Article Has 8 Comments
  1. Tibi spune:

    Nu confirm..am fost destul de beat încât să fi vorbit cu dumnezeu , dar nu am văzut electroni. Niciodată. Acuma, nu ştiu dacă nu cumva autorul a combinat băutura şi cu ceva iarbă :D

  2. florin spune:

    Eu in momentele de betie am vazut stele dar ziua in amiaza mare.Electricitatea inca nu am vazut o dar perseverez.:D

  3. Jonathan spune:

    Doua cuie in priza. Sa vezi electronii cum se plimba pe retina:))

  4. Acum stim secretul cercetatorilor britanici si americani :))

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *