Da stiu glumita, i-am citit-o prietenului intr-o zi si-mi spune ” mai sa stii ca asa par a fi „. :)) Are noroc c-am simtul umorului si-i pot raspunde ” abia astept sa te incatusez ca vrei ca nu vrei „. :))
Daca este o ea veritabila garantez asta. Nu vrei sa stii ce principii aveam inainte de el … Din fericire tot ce-am crezut s-a dus cand am inceput cu adevarat sa il cunosc! :))
=)) doamne…:)) ce tare..true :>
Nu stiu cat de true e si nici nu vreau sa aflu. :))
simpatic! :))
E simpatic pana in momentul cand te casatoresti si ti se intampla! :))
uof ce ticaloasa:|
Ah la naiba, am uitat de cei ca tine!:D Hai ca voi sunteti o exceptie. ;))
merci :*
Oricand ma faci ticaloasa. :D :*
:))=)) buuuun, insa prea rautacios:))
Eiii hai ca nu e chiar atat de rautacios. :D
asta-i un fel de aviz amatorilor :)
Ceva de genul. Sa stie la ce sa se astepte!
Hey :)
Hai ca nu o fi chiar asa de grav….nu se lasa cu morti…de fiecare data :D
In rest, cam asa este :P
Ai dreptate, nu se lasa … de fiecare data! :)))
Tocmai îmi povestea un amic (burlac, de!) ce-s alea verighete: cică sunt cele mai mici cătuşe! :)) :))
Da stiu glumita, i-am citit-o prietenului intr-o zi si-mi spune ” mai sa stii ca asa par a fi „. :)) Are noroc c-am simtul umorului si-i pot raspunde ” abia astept sa te incatusez ca vrei ca nu vrei „. :))
Știam eu că e ceva în neregulă cu căsătoria :)))
Nu? Asa si eu .. pana sa il intalnesc pe el. :P
când o să o întâlnesc și eu pe ea poate reevaluez :)))
Daca este o ea veritabila garantez asta. Nu vrei sa stii ce principii aveam inainte de el … Din fericire tot ce-am crezut s-a dus cand am inceput cu adevarat sa il cunosc! :))
Știi că mă bucur pentru voi :D
Ma bucur. ;))
Trista dar adevarata.
Esti insurat? Eu nu-mi prea permit sa spun cat e de trist dar adevarat dar cineva casatorit poate. ;))
not good ! :))
:)))) da, e si asta o perspectiva.