Barbati, luati aminte!!

” Dacă un bărbat te ameninţă că-ţi va face rău când dormi, poţi să mergi liniştit la culcare. Dar dacă o femeie te va ameninţa, mai bine stai treaz! ” – !!! .

Mintea femeiei poate fi „murdara” in clipele angelice dar si diabolica.

solutii simple


This Article Has 9 Comments
  1. De acord, o femeie este de zece ori mai rea decat un barbat.Bine ca nu ne-o dat Dumnezeu noua puterea:)))

  2. zdwub spune:

    >:) True >:) :))

  3. Aniela Deby spune:

    Imagineaza-ti ce ar fi insemnat sa fim femei cu puterea barbatilor=))!

  4. Calin Andreea Daniela spune:

    Asa-i, femeile sunt rele :))

  5. vienela spune:

    In general femeile sunt mai rele decat barbatii, dar unele sunt atat de bune, incat sfideaza regula lasandu-se calcate in picioare.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *