Afara-i aprilie, pardon… iunie ,iar eu visez cu ochii deschisi la concediu, liniste, relaxare, mare, munte, soare, cocktail. Cineva sa-mi dea un „wake-up” pentru ca mult nu o mai pot tine asa! Ma loveste fix in ceafa „cruda” realitate. :(
Vreau asa, aici…
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wEFS6OT4EHk[/youtube]




Cine nu isi doreste asa ceva…sper sa am parte anul asta :X
Sper sa ai, sper sa am. :))
O sa vina si momentul unui concediu:)
Il astept ca pe altceva. :( Nu se poate sa zburam in viitor? :D
Cine nu ar visa cu asa imagini! :)
Frumoasa melodia! Multumesc!
Seara placuta!
Cu drag, melodia imi place si mie. :)
Sper sa aiba, sper sa ai, sper sa am si eu :)
Ohoh, tin pumnii grav stransi :))
Viseaza azi, maine te duci la munca !
Visez si la munca. :)) Visez si azi.
Stai să trecem de ploile astea și apoi vine și plaja :D
Nici vorba. :)) Degeaba trec ploile daca nu vine timpul liber…