Barbati, luati aminte!! iunie 6, 2012 / aberatii / 9 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment ” Dacă un bărbat te ameninţă că-ţi va face rău când dormi, poţi să mergi liniştit la culcare. Dar dacă o femeie te va ameninţa, mai bine stai treaz! ” – !!! . Mintea femeiei poate fi „murdara” in clipele angelice dar si diabolica. barbatii zilelor noastre, daca un barbat te ameninta, de tot rasul, despre femei si barbati, minte diabolica You May Also Like oct., 2, 2014 O casa fara femeie e o casa ce sta sa se darame. iul., 19, 2014 Meriti sa mai capeti inca una! iul., 3, 2014 Cine-i idiotul? iun., 5, 2014 Interpretarile unui CV apr., 7, 2014 Cea mai ciudata incaltaminte mart., 19, 2014 Lectie de sex-appeal de la… pisici This Article Has 9 Comments Rozy Bumbushka spune: iunie 6, 2012 la 8:20 PM De acord, o femeie este de zece ori mai rea decat un barbat.Bine ca nu ne-o dat Dumnezeu noua puterea:))) Răspunde addicted spune: iunie 7, 2012 la 8:03 AM Vai e mine, ar fi fost dezastru!! Răspunde zdwub spune: iunie 6, 2012 la 8:48 PM >:) True >:) :)) Răspunde Aniela Deby spune: iunie 6, 2012 la 9:37 PM Imagineaza-ti ce ar fi insemnat sa fim femei cu puterea barbatilor=))! Răspunde addicted spune: iunie 7, 2012 la 8:01 AM Barbatii ar fi fost in plus. :)) Răspunde Calin Andreea Daniela spune: iunie 7, 2012 la 5:29 AM Asa-i, femeile sunt rele :)) Răspunde addicted spune: iunie 7, 2012 la 7:57 AM Eh, nu toate, sa nu generalizam. :P Răspunde vienela spune: iunie 7, 2012 la 9:07 AM In general femeile sunt mai rele decat barbatii, dar unele sunt atat de bune, incat sfideaza regula lasandu-se calcate in picioare. Răspunde addicted spune: iunie 7, 2012 la 10:19 AM Adevarat dar si viceversa. Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
De acord, o femeie este de zece ori mai rea decat un barbat.Bine ca nu ne-o dat Dumnezeu noua puterea:)))
Vai e mine, ar fi fost dezastru!!
>:) True >:) :))
Imagineaza-ti ce ar fi insemnat sa fim femei cu puterea barbatilor=))!
Barbatii ar fi fost in plus. :))
Asa-i, femeile sunt rele :))
Eh, nu toate, sa nu generalizam. :P
In general femeile sunt mai rele decat barbatii, dar unele sunt atat de bune, incat sfideaza regula lasandu-se calcate in picioare.
Adevarat dar si viceversa.