E bine să fii bărbat …
1. – Iti pastrezi buna dispozitie toata luna.
2.- Mecanicii nu te fac prost.
3.- Nu cari peste tot o geanta plina de rahaturi.
4.- Nu esti furat la coafor.
5.- Ti-e perpendicular daca nimeni nu observa noua ta freza.
6.- La interviu pentru un job corpul tau nu conteaza.
7.- Daca esti criticat la munca, nu gindesti ca toti te urasc in secret.
8.- Nici-unu dintre colegii tai n-are capacitatea de a te face sa plingi.
9.- Lenjeria intima te costa 50.000 in loc de 500.000.
read more
Lets do it, Romania [ every day! ]

Consider că toată campania „Lets do it, Romania ” , tot si toţi ce se învârte în jurul ei e o mare … ipocrizie. De ce cred asta? Păi e simplu, de ce dragilor strângem gunoaiele din urma noastră şi a altora DOAR într-o zi când ( dacă tot suntem oameni ce ţinem la a noastră viaţă/planetă, la al nostru bun simţ ) ar trebui să face lucrul acesta zilnic?
Prieteni cu numele
De tot râsul – Despre femei
Rog domniţele să nu îmi sară în cap, bancurile sunt menite doar să ne stârnească râsul.
Dintr-o revista pentru femei:
-Întrebare: cât trebuie să mănâce un bărbat: cât vrea sau cat poate?
-Răspuns: cât primeşte!
Există oameni care mereu sunt nemulţumiţi de ceva.
Si, de obicei, sunt numiţi cu un singur cuvânt: Femeile!
Dor ..din nou, dor !
Iata-ma din nou in butoiul cu melancolie, melancolie ce as vrea sa aiba gust de Desperados, cu un suav parfum de … tutun!
