de tot rasul, Traim in romania.

Benzina – un lux!

Articol din ziar, ce vrea să fie un pamflet,dar din păcate e cruda realitate: "În jurul orelor 23.10 angajații unei benzinării din centrul capitalei au asistat la o scenă desprinsă parcă din filmele cu miliardari. Un bărbat necunoscut a intrat în benzinărie cu mașina și a alimentat fără întrerupere până când a umplut rezervorul, după care a plătit cu numerar,…read more
Recomandări

TU alegi!

Se pare că în arena Cremosso se dă o luptă crâncenă dar dulce între iaurtul Cremosso Multifruct şi iaurtul Cremosso cu mure şi zmeură. Pentru mine nu-i greu de ales, eu pariez fără ezitare pe roşcata din colţul răsfăţurilor, ce reprezintă seducătoare iaurtul cu mure şi zmeură. De ce alegerea aceasta? Pentru c-am avut prilejul de-a le gusta cu mare…read more
Recomandări

Tadaaaam

( drums sounds ) ... Am primit astăzi de la evoMAG mult aşteptatul cadou!! Este vorba de un mouse Microsoft Mobile Wireless Mouse 5000, de care mi-s încântată însă mai încântat decât mine este A. , care deja la pus în funcţiune. Eu mă descurc de minune cu pad-ul laptopului .. însă când lucrez cu programe de editare gen Photoshop…read more