bancuri, de tot rasul

Ha ha

Psihoterapie - Doctore, in fiecare seara, cand ma culc, e cineva ascuns sub pat. Ma scol, ma uit si acolo nu-i nimeni. Ma culc la loc, dar dupa un timp ma dau jos si iar ma uit sub pat dar nu-i nimeni. Chestia asta ma distruge: puteti face ceva ? - Va vindec in 2 ani de psihoterapie, cu cate…read more
leapsa, personal addiction quotes

Sunt/aş vrea/îmi pare rău … [ Leapşă ]

Am dat de o lepşuţă la Diana pe care aş vrea să o onorez pentru că-mi place pur şi simplu! :)

Sunt .. bolnăvioară.

Aş vrea … să fie părinţii ( mai ) fericiţi!

Păstrez ... ultima morală a fratelui în minte.

Mi-aş fi dorit .. să nu fi ştiut niciodată ce-nseamnă regretul!

Nu-mi place .. să-i vad trişti.

Mă tem .. să-i pierd!!!

Aud .. ” Love by Grace ”

read more