aberatii

Jooooy!!!

Mi-s ironică, nu e nici un joy în faptul că IAR am răcit!! Nimic nou, ă? Simponie fac frate, tuşesc de zici că mă transform, transpir de parcă afară n-ar fi grade cu minus ci cu plus şi toooot aşa. Ah ce frumos am să fac eu dragoste zilele astea cu pastilele şi fervexul. :x Love love, sweeet HARDcore love.read more
aberatii, personal addiction quotes

Azi nu!

Azi nu-mi pasă nici de frigul de afără, nici de zăpadă , nici de zgomotul făcut de vecini, nici de râsetele altora .. azi nu-mi pasă de nimic. Oricum în general nu-mi pasă de nimic decât de ... cui îi pasă dar azi îmi pasă de familie şi atât. Azi mi-s pasivă şi indiferentă! Yeah, aerul de Suceava mă face…read more
bancuri, de tot rasul

Ha ha

Badea Gheorghe o viola pe Maria. Maria: Ajutoooor!!! Gheorghe: Taci fa, ca pot si singur. Ea: Vai ce culori, ce priveliste, observa culorile frunzelor. Uite galbene, rosii. Ce varietate de culori, ce minunat ! El, la fel de romantic, tragand un fum din tigare: Ce vrei fa, e toamna! Doi soti la resturant, luau masa. Trece pe langa ei o…read more