Poezie, poezie
noiembrie 9, 2010
El ....o sărută pe buze, precum fac mai toţi ştrengarii/Ea aaaah strînse uşor din pulpe şi......... îi sparse ochelarii!!!!!read more
Vine!!!
noiembrie 9, 2010
Cum cine?? Al treilea Război Mondial. Cum?Nu crezi? Întreabă-l pe Nostradamus , coboară adânc sub pământ şi ia-i interviu, sigur îţi va răspunde deschis dar nu cu toţi dinţii ,la toate întrebările legate de.. viitorul NOSTRU! Cum?Tot nu crezi? Hai măăăă, serios c-asta a prezis" borfaşul" şi Ileana Cosânzeana , baba aia ştiţi voi care, serios că nu-s ironică şi…read more
Chinese name
noiembrie 9, 2010
Uite c-am aflat şi cum se scrie numele meu în chineză, acum în caz că mă vă lovi un gând să-mi fac un tatuaj ştiu pe ce site să-mi plimb mouseul. Click dacă sunteţi curioşi.read more
Inventive and funny.[ 1 ]
noiembrie 8, 2010
La mulţi ani
noiembrie 8, 2010
La mulţi ani zăpăcitei mele prietene Gabriela de care-mi este ENORM de dor, bubului meu şi nu în ultimul rând psihologului meu preferat!! Vă iubesc. La mulţi ani tuturor sărbătoriţilor!!read more


