aberatii

Gluma zilei [ !? ]

"Ştiaţi că Patriarhul Daniel are 3 conturi de Facebook? De ce 3? Păi unul este În numele Tatălui, altul în Numele Fiului şi a Sfântului Duh." Nu ştiu cât şi daca e de râs( cei de la radio au râs în hohote, eu nu. :) ) , deşi am văzut că nici nu mai este nevoie să spui o rugăciune…read more
aberatii, de tot rasul

Cina în Cluj

Cam aşa arată meniul necenzurat al unui restaurant din Cluj. Fetelor, doriţi cumva să serviţi o bucăţică din Scula lui Barbă Neagră, băieţi gustaţi niţel din Curva piratului? :-> O fi ea treaba amuzantă dar mie nu mi-ar mai arde de .. mâncat. :)) L.E: Am aflat uterior de la Andreea că este vorba despe restaurantul Casa Piraţilor. Meniul complet…read more
leapsa, personal addiction quotes

Purceluşi şi alte chestii ..

Pe cât de mici sunt pe atât de mare le este curiozitatea, mă refer la ZuZu şi la tema dată de ea. N-aş vrea să vă sperii cu al meu scris de aia am scris puţin dar la subiect.  Cei care au trecut prin facultate(şi nu numai) ştiu că se poartă dictatul şi în acelaşi timp scrisul cu multe prescurtări, litere mânate şi foarte mulţi purceluşi.Da, clar facultatea dăuneaza grav … scrisului!

read more

Traim in romania.

Prostie românească

Din nou pe strada noastră se fac ” recondiţionări „, adică se sapă, se înlocuieşte, se repară[ wishes ] şi desigur se … lasă AŞA! Lăsând chinul prin care vom trece în următoarele zile, fluierăturile şi comentariile de prost gust a muncitorilor la adresa mea şi fetelor ce trec pe aici.. vreau să zic că aceşti oameni sunt de-a dreptul UIMITORI.  De ce? Pentru că…. azi dimineaţă dau de 3 dintre vânjoşii muncitori, unul din ei duce mâna la fund, se scarpină în stilul Al Bundy ,apoi duce mâna la gură, râde ca un nebun şi îi zice tare altuia” uăăăăăi, ai să-mi dai ş niiiie nişti minuti pi cosmooootieeeeee uăăăăăi? câ vreu sâ îmi sun fimeeeeeeeeia uăăăăi ” . Oooo Doamne!!! Cum ,cum am să trăiesc eu zilele astea cu asemenea SPECIMENE!??Ce cafea de dimineaţă băută în linişte, ce citit .. ce NIMIC !?:|

read more