Open your eyes ..
Păcat
Mare păcat că unii îşi iau drept exemplu în viaţă persoane ipocrite, păcat că sunt orbi, că apleacă urechea la ce nu trebuie, că sunt visători, că li se zice să facă ceva ce nici măcar persoana ce „sfătuieşte” nu face, că sunt fascinaţi de VORBE dar omit faptele. :)
„Să fii ce vrei tu să fii, nu ce vor alţii
Să faci ce vrei tu să faci, nu ce fac alţii
Să gândeşti cum gândeşti tu, nu cum o fac alţii!”
Ora de iarnă.
Da, duminică trecem la ora de iarnă deci în noaptea de sâmbătă spre duminică ora 4.00 „devine” ora 3.00, iar ziua de 31 octombrie, care va avea 25 de ore, va fi cea mai lungă din an!
Dezavantajul e că se va întuneca mai repede , cam pe la 17 aşa, avantajul e că vom dormi cu o oră mai mult.
Ha ha
Veste bună!
Le grand .. jeu!
Fenomenal !!!
Aş vrea şi eu s-am parte de aşa ceva dar …
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JVy4yR9_u4Y[/youtube]

