Încui nevasta şi câinele în portbagajul maşinii. Dupa 2 ore deschizi portbagajul şi vezi cine se bucură că te vede..
Eh, cine? :))
Încui nevasta şi câinele în portbagajul maşinii. Dupa 2 ore deschizi portbagajul şi vezi cine se bucură că te vede..
Eh, cine? :))
Bula in avion
Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, ca sa il duca cadou lui Bulisor.
– Domnule, zise stewardesa, nu e voie cu animale in avion!
Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, puse puisorul in chiloti si urca liber in avion.
Locul lui era langa o calugarita tanara si frumoasa.
La un moment dat, Bula adoarme si, in timp ce visa, puisorul iese din chilotii lui, scoate capul prin slitul pantalonilor si incepu sa piuie Calugarita, speriata, incepu sa-l zgaltaie pe Bula:
– Scoala, domnule, scoala repede!!
Speriat, Bula tresarii, uitandu-se in toate directiile:
– Ce e, unde, ce… ce s-a-ntamplat!!????
Zise calugarita: – Domule, nu am deloc experienta in problemele astea, dar am impresia ca vi s-a spart un ou…
read more
Că ador toamna deja ştiţi, că ador să fac poze doar unii ştiu, că ador să fac poze TOAMNA foarte puţini ştiaţi!
M-am înarmat azi cu telefonul mobil ( ştiu că sunt la modă aparatele performante dar na, fiecare cu ce poate .. ) şi-am plecat în Copou la plimbărică!!!
Scuzaţi calitatea pozelor ,după cum am zis sunt făcute cu telefonul!