Încă de aseară de când am auzit-o la Dansez pentru tine o cânt. \:D/
” Every interaction starts a chain reaction. ”
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JlBWM0Ii_sI[/youtube]
Încă de aseară de când am auzit-o la Dansez pentru tine o cânt. \:D/
” Every interaction starts a chain reaction. ”
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JlBWM0Ii_sI[/youtube]
Dupa cum cred că toţi stiţi zilele astea sunt zilele Iasuşului unde se adună oameni din toate colţurile ţării, unii la ” bairam ” alţii la Sfânta Parascheva. N-am să vorbesc despre mulţimea de oameni care se calcă în picioare pentru un kurtos, n-am să vorbesc despre manelele ce ” rulează ” fericite-n difuzoare şi nici despre combinaţia ” slujba într-un loc- manea vis a vis”.Am să vă arăt în schimb o mică dar foarte mică parte din oamenii care stau la coadă pentru a ajunge la moaştele Sfintei la Mitropolie:
Am fost acasă, am stat la multe cozi [ !!!!!!!!!! ] , am luat foc şi-am scos fum pe nări, m-am calmat, am plâns, am râs, am fost.. ACASĂ!!!Lăsând asta vreau să zic sus şi tare că urăsc oamenii care nu ştiu că o vorba bună poate rezolva multe şi-aleg să se îmfoaie, să te ia la mişto şi să te facă să te simţi de tot ……. Nu mi s-a întâmplat mie dar nu asta contează, contează că se ÎNTÂMPLĂ. Na, ce să-i faci Doamne, avem nevoie şi de idioţi. :)
Lăsând şi chestiile astea tipice şi inevitabile eu sper că în noua poza din noul buletin nu mi-a ieşit adevărata faţă adică, cu, corniţe şi cu ochii roşi că fac ca trenul în gară şi ca o isterică!! Nu vreau să fiu deconspirată.