aberatii, de tot rasul, epic, fail

Ha ha

Sunt sigură că puţini băieţi vor râde ( şi desigur vor spune că sunt feministă înrăită ) şi multe fete şi-o vor dori:

telecomanda pentru barbati

Pentru că nu am nimic cu bărbaţii( şi nu-s nici pe departe feministă convinsă ) concep şi telecomanda pentru femei la care îşi mai pot ei adăuga ceva:

read more

aberatii, Traim in romania.

Nervi!!!

Poşta Română sucks, BIG time!!! Trebuia să primesc un colet de la o prietenă încă de vineri, azi e luni şi tot nu a venit !!!! Mi-e silă de Poşta Romănă, mi-e silă de angajaţii de acolo, de indiferenţa şi putoarea lor. CLAR! Sweets, sper că mâine să vină pentru că-mi joacă inima de nerăbdare. :"> L.E: După un scandal…read more
aberatii

Mi-e dor …

de îngheţata Twister- aş putea mânca şi acum dar risc să-mi stârnesc o răceală. să mă trezesc MĂCAR la 8. de o oră de leneveală-aş putea lenevi şi acum dar .. " nu-i frumos!" îmi spune conştiinţa! de linişte - mi-s satulă de zgomot şi de ..găuri în perete. lipsa prafului din casă - " încă 3 zile încă 3…read more