Thank you; Dear coffee!
octombrie 19, 2011
Dear Coffee, I seem to have a love/hate relationship with you but right now, now noooow I'm so full of love for you!!!! Sincerely, ME! read more
” I orchestrate my mornings to the tune of coffee. „
Iată că veni din nou momentul să-mi savurez cafeaua cu voi. Din păcate este una lipsită de gust şi de parfum , momentan, pentru că din septembrie cu,câţiva dintre voi o voi savura live. :> Bine bine, ştiu!!! Cu unii voi safura o limonadă, cu alţii un ceai, o ciocolata, o apa plată cu lămâie, o tărie, o blondă etc.etc.
Aşadar împătimiţilor, ce cafeluţă doriţi?
It is the sweet, simple things of life which are the real ones after all.
Îmi invit împătimiţii de cafea la o TARE şi neobişnuită degustare:
Şi împătimiţii de … dulce la un dulce dulce: