emotii

aberatii, blogosfera, de suflet, fericire, friendship, touch of a dream

Bilant – 25, la multi ani mie!

Ciocolata scumpă m-a rugat să spun ce-am primit frumos de ziuluca mea. Frumos la mine însemnând orice fel de gest frumos, intenţie, urare. Lucrurile materiale fără o vorbă bună sunt egale cu 0 pentru mine! Aaaaşa să revenim la listuţă:

Am avut parte de două suprize, dar SURPRIZE, una din partea lui sweets aka LoveDealer de la care am primit un frumos cadou( o brăţărică din argint şi o felicitare hazlie), o carte BUNĂ( specialitatea ei!) de la A dreamer şi ceva dulce, două posturi care mi-au ajuns fix la inimă ,unul de la sisu`scump şi aiurit ( care sper că va citi cărţile pe care i le-am dat!!!) şi unul de la ciocolata sexy şi rea pe care sper să o văd în viitorul apropiat. read more

aberatii, goodie, horoscop

12 motive.

Am să fac din ceea ce urmează o leapşă că şi-aşa e luna lor.Vreau să ştiu 12 motive pentru a fi [zodia voastră] Încep eu desigur: 12 motive pentru a fi Fecioară. 1. Expert in folosirea cuvintelor. 2. Motto-ul tau : Realizarea cea mai mare a unei persoane cu adevarat ambitioase poate fi simpla amabilitate. 3. Faci cele mai pertinente…read more