Rog domniţele să nu îmi sară în cap, bancurile sunt menite doar să ne stârnească râsul.
Dintr-o revista pentru femei:
-Întrebare: cât trebuie să mănâce un bărbat: cât vrea sau cat poate?
-Răspuns: cât primeşte!
Există oameni care mereu sunt nemulţumiţi de ceva.
Si, de obicei, sunt numiţi cu un singur cuvânt: Femeile!
Dacă banii ar avea penis, femeile ar fi cele mai fericite!
Dacă femeia ar fi bună de ceva,şi Dumnezeu ar avea una.

Eu nu mă bag, eu doar am citit! :D
Pai oricum pe barbati ii incanta cam tot ce-i despre femei si invers. :))
Unele sunt foarte răutăcioase :)))
La fel ca unele femei. :D
Aici nu te pot contrazice :)))
De ce ai face-o cand zic adevarul?:D