Sunday hot gift noiembrie 13, 2011 / personal addiction quotes / 17 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment Nu vă gândiţi la prostioare, nu fac din blog o chestie +18 ci vă invit la o ciocolată şi/sau cafea caldă, pentru că tot s-a răcit (mult prea tare) afară şi un mini desert> Ce vă doriţi pentru această duminică? addicted, addiction, cafea calda, ciocolata calda, coffee pictures, gifts, hot chocolate, hot coffee You May Also Like ian., 26, 2018 Impactul trailor celor din jur asupra psihicului nostru dec., 18, 2017 Cand am uitat sa fim UMANI? feb., 14, 2017 Om frumos feb., 9, 2017 Friends have your back! nov., 14, 2016 Luni – Traieste fericit cu lucruri marunte sept., 17, 2016 Viata TA e grea? Priveste mai atent in jur! This Article Has 17 Comments Baby R. spune: noiembrie 13, 2011 la 11:34 AM Prima e a mea si ultima. :D Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:46 PM Sa nu imparti cu nimeni altcineva, da? :)) Răspunde bubu spune: noiembrie 13, 2011 la 12:58 PM Le vreau,vreau,vreau….pe toate. Yummmyyyy Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:46 PM Aualeu, numai egoisti am p-aici. :)) Ia-le bubule, peeee toate!! Răspunde Roscata spune: noiembrie 13, 2011 la 1:22 PM Second for me :D, merge alaturi de checul meu pufos ;;) Eu va trimit niste caldura :P Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:47 PM Draga de tine, tu macar nu iei totul si ne dai si ceva la schimb! :D Sarumana, as vrea putina caldura, cam 15 grade asa. :D Răspunde Cris Mary spune: noiembrie 13, 2011 la 2:03 PM Oficial balosesc .. clar .. Duminica frumoasa .. musai sa-mi fac ceva duce si un capuccino :D Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:47 PM Eu tocmai mi-am facut un cappuccino, imi era pofta! :) Merci, la fel. Răspunde Cris Mary spune: noiembrie 13, 2011 la 4:50 PM Deci , am avut clatite cu ciocolata si un capuccino mare :D numai tu esti de vina:D :)) Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:52 PM Hmmm iti dai seama ca tu acum te faci vinovata de poftele mele de clatite, nu? Laaaasa ca ma razbun eu. :D Răspunde Cris Mary spune: noiembrie 13, 2011 la 5:03 PM I got my eye on you :)) :P Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 5:09 PM Maaa maaa tu ce faci acum? Ma citezi, a? Noooh bine, las ca pun eu ambii ochi pe tine. :> btw, nu ne vedem si noi intr-o zi? Răspunde Cris-Mary spune: noiembrie 14, 2011 la 10:41 AM Ba da , cu mare drag :)) O cafea la Plaza sau la Afi . Unde doresti :D Răspunde addicted spune: noiembrie 14, 2011 la 11:57 AM Perfect. Discutam si vedem!:D Intr-un loc unde e cafea cu siguranta oricum! :)) Răspunde Peter spune: noiembrie 13, 2011 la 4:48 PM WOW! Mie-mi plac toate, mă topesc! :) Răspunde addicted spune: noiembrie 13, 2011 la 4:51 PM Nu te topi acum cand vine iarna. :D Răspunde Creve spune: noiembrie 21, 2011 la 10:01 AM După pozele astea aș zice că faci blogul -7 :))) Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
Prima e a mea si ultima. :D
Sa nu imparti cu nimeni altcineva, da? :))
Le vreau,vreau,vreau….pe toate. Yummmyyyy
Aualeu, numai egoisti am p-aici. :)) Ia-le bubule, peeee toate!!
Second for me :D, merge alaturi de checul meu pufos ;;)
Eu va trimit niste caldura :P
Draga de tine, tu macar nu iei totul si ne dai si ceva la schimb! :D Sarumana, as vrea putina caldura, cam 15 grade asa. :D
Oficial balosesc .. clar .. Duminica frumoasa .. musai sa-mi fac ceva duce si un capuccino :D
Eu tocmai mi-am facut un cappuccino, imi era pofta! :) Merci, la fel.
Deci , am avut clatite cu ciocolata si un capuccino mare :D numai tu esti de vina:D :))
Hmmm iti dai seama ca tu acum te faci vinovata de poftele mele de clatite, nu? Laaaasa ca ma razbun eu. :D
I got my eye on you :)) :P
Maaa maaa tu ce faci acum? Ma citezi, a? Noooh bine, las ca pun eu ambii ochi pe tine. :> btw, nu ne vedem si noi intr-o zi?
Ba da , cu mare drag :)) O cafea la Plaza sau la Afi . Unde doresti :D
Perfect. Discutam si vedem!:D Intr-un loc unde e cafea cu siguranta oricum! :))
WOW! Mie-mi plac toate, mă topesc! :)
Nu te topi acum cand vine iarna. :D
După pozele astea aș zice că faci blogul -7 :)))