Vine vine iarăşi vine târgul Expo TexStil – cel mai atractiv târg de îmbrăcăminte, încălţăminte şi accesorii. În perioada 18-22 mai la Sala Polivalentă , timp de 5 zile peste 100 de producători, importatori şi comercianţi vă aşteaptă cu oferte de vară la cele mai mici preţuri!!
Către populaţia ţării
mai 10, 2011
Comunicat al Ministerului de Interne foarte important, în caz de cutremur: După noile instrucţiuni, fiecare cetăţean trebuie să aibă în casă un cârnat (de preferinţă cabanos) care trebuie ţinut în frigider. În caz de cutremur, trebuie scos repede şi ţinut strâns în mână!!! Acest lucru poate ajuta câinii dresaţi să vă găsească mai uşor.read more
Fericirea se învaţă
mai 10, 2011

Fericirea nu e a celor ce au, ci a celor ce iau ce e mai bun din viaţă, ea nu stă în contexte ci în caractere,a celor ce se încăpăţânează şi refuză să vadă paharul pe jumătate gol …
read more
Să râdem puţin [ 72 ]
mai 10, 2011
Doi beţivi: - Ba, tu care boală crezi că este mai gravă, Parkinson sau Alzheimer? - Io zic că mai bine este să ai Parkinson. - De ce? - Păi mai bine verşi jumătate de pahar până îl duci la gură, decât să uiţi unde ai pus sticlă. Conducînd o doamnă la masă, Mark Twain i-a spus: - Ce frumoasă…read more
Întrebări stupide – Google search
mai 9, 2011
Dacă facem baie pentru a fi curaţi, de ce mai trebuie spălate prosoapele? Care sunt alimentele care se mănâncă cu ambalaj ? Cum îmi fac tastele să ţipe? Na, mai spuneţi voi ceva! read more
Cugetarea zilei
mai 9, 2011
Just because the past is painful, doesn't mean the future will be. So never let events from the past, change the events for the future.read more
Dilema primului sărut ..
mai 9, 2011
-De ce m-ai pupat? Eu te-am pupat pentru că te plac dar tu ?? -Nuuu, nu te-am pupat . Femeile astea, fac mereu chestii pe care nu le recunosc mai târziu. Băieţelul va fi un maaare gagicar!! Face nişte mutriţe tipice. :)) Acum pe o nota mai serioasă ... Voi vă mai aduceţi aminte de primul sărut? Eu îmi aduc…read more

