Să râdem puţin [71]
Reacţii autohtone la aflarea morţii lui Bin Laden
Cătălin Botezatu : Oricum se îmbracă nașpa
Daniela Crudu : Şi spui că era mai bogat că Leo de la Strehaia ? Păi atunci mare păcat…
Sorin Ovidiu Vântu: Eu ţi-am zis când m-ai sunat că e groasă colega!!!
Ion Iliescu: Deci se poate şi fără mineri. Bravo Obama !
Gigi Becali: Vreau să-i aduc pe americanii din echipă de commando la Steaua . Văd că nu ratează deloc!
Mihai Gadea: Ce i-aţi făcut lui Obama domnule Băsescu ?
Florin Piersic: Eram cu Osama în 65 la o cursă de cămile lângă Urziceni
Dan Diaconescu: Credeţi că a făcut pipi Osama între începutul şi sfârşitul atacului ?
Mihai Petre: Nu e rău că ai murit , dar o puteai face mult mai frumos . Notă 4!
Neţi Sandu: A murit Bin Laden ? Văi de steaua noastră.
Bianca Dragusanu: sunt tristă . Primul preşedinte de culoare din America nu merită aşa ceva!
read more
D`ale gurii
Toată lumea de Paşte s-a adunat şi şi-a etalat colecţia de delicatese, numai eu am rămas pe lângă! Am gătit şi eu să ştiţi, am afumat niţel pereţii, am ars tigăile dar măcar am făcut CEVA. :D
Nu am să pun toooate reţetele acum, ci am să vă trimit spre cel mai interesant site de reţete culinare. E fix pe placul meu, cu multe POZE explicative! Thumbs up for that.
So… am făcut ,după reţeta Elenei de pe Culinare tv, un mic tortuleţ de portocale cu pișcoturi. Ea l-a preparat cu budincă de vanilie, eu cu budincă de ciocolată. Et voilaaaaaaaaaa:
read more
