Pesimism vs optimism noiembrie 15, 2011 / de tot rasul / 14 Comments Share This Post Tweet Plus one Share Pin it Comment Bărbaţii pesimişti își caută soţiile pierdute în: spitale, secţii de poliţie, morgi. Bărbaţii optimisti își caută soţiile în: baruri, restaurante, acasă la amanţi! amuzant, barbatii, de tot rasul, despre barbati, despre femei, optimism, pesimism You May Also Like aug., 9, 2021 EȘTI ceea ce gândești! Sursa mea de optimism nov., 10, 2016 Viata imi zambeste cu toti dintii aug., 3, 2015 Cand ne este pusa credinta la incercare iun., 23, 2015 Un sut in fund, un pas IMENS inainte mai, 16, 2015 Simte-te bine in pielea ta! dec., 16, 2014 Ce se ascunde in spatele unei femei This Article Has 14 Comments Paul spune: noiembrie 15, 2011 la 10:12 PM =)) si cei realisti..nu o cauta si ies la o bere sa sarbatoareasca :)) Răspunde addicted spune: noiembrie 16, 2011 la 9:27 AM Sa fie ei cei mai norocosi oare?:)) Răspunde Lady B. spune: noiembrie 15, 2011 la 10:47 PM true true =))) Răspunde addicted spune: noiembrie 16, 2011 la 9:28 AM Welcome here Lady B. :) enjoy laughing! Răspunde Peter spune: noiembrie 15, 2011 la 11:22 PM :)) M-ai luat pe nepregătite! :)) Răspunde addicted spune: noiembrie 16, 2011 la 9:29 AM Haide maaaa sigur ai tu acolo ceva de zis. :)) Răspunde Mihaela Nistor spune: noiembrie 16, 2011 la 12:24 PM Mi-am luat porţia de râs, acum pot să trec înapoi la treabă! Răspunde addicted spune: noiembrie 16, 2011 la 12:30 PM Ma bucur, sa ai spor!>:D< Răspunde Diana spune: noiembrie 16, 2011 la 9:16 PM Chiar, și eu sunt curioasă de realist. :)) Răspunde addicted spune: noiembrie 17, 2011 la 9:35 AM Si ce faci?Nu cauti si bei o bere?:)) Răspunde Diana spune: noiembrie 17, 2011 la 9:32 PM Cam greu cu alcoolul la mine. :)) Răspunde David spune: noiembrie 20, 2011 la 3:17 PM Barbatii pesimisti sunt mai norocosi in examplul dat :)) Răspunde addicted spune: noiembrie 20, 2011 la 3:39 PM Depinde de sotie. Daca e una de calitate ma indoiesc!:)) Răspunde Creve spune: noiembrie 21, 2011 la 9:40 AM Sau în cabinetul de avocatură? :))) Răspunde Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Nume Email Site web Comentariu * Δ
=)) si cei realisti..nu o cauta si ies la o bere sa sarbatoareasca :))
Sa fie ei cei mai norocosi oare?:))
true true =)))
Welcome here Lady B. :) enjoy laughing!
:)) M-ai luat pe nepregătite! :))
Haide maaaa sigur ai tu acolo ceva de zis. :))
Mi-am luat porţia de râs, acum pot să trec înapoi la treabă!
Ma bucur, sa ai spor!>:D<
Chiar, și eu sunt curioasă de realist. :))
Si ce faci?Nu cauti si bei o bere?:))
Cam greu cu alcoolul la mine. :))
Barbatii pesimisti sunt mai norocosi in examplul dat :))
Depinde de sotie. Daca e una de calitate ma indoiesc!:))
Sau în cabinetul de avocatură? :)))